Rama/ Kush kapet në rrugë, 5 mijë euro gjobë

Aktualitet

Gjate nje konference per mediat kryeministri Rama sapo beri te ditur se kush kapet ne rruge dhe qe vjen nga Italia duke mos u vetkarantinuar, do denohet me 5 mije euro gjobe.

Kush vjen nga Italia duhet te vetizolohet per dy jave.

Nuk do falet asnje ne kete drejtim dhe ju bej thirrje gjithe pikave te internetit te mbyllen urgjentisht si dhe te kufiozni ne maksimum levizjet.

Zbatoni vetem keshillat e eksperteve-deklaroi Rama.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *