Revista italiane Risto News/ Ushqimi i mire mban logon Neranxi, numer 1 ne fushen e ristorazionit dhe edukimit kulinar”

0

“Në token e shqiponjave, ushqimi i mire mban logon Neranxi, numer 1 ne fushen e ristorazionit dhe edukimit kulinar”,
Jam pafundesisht i lumtur kur lexoj keto vleresime nga revista italiane Risto News! Mediat italiane na konsiderojne ambasadore te kuzhines italiane.

Kompania Neranxi sjell markat me te mira italiane per konsumatoret shqiptare dhe meson e promovon kuzhinen me te mire ne bote, ate te fqinjeve tane! Faleminderit per mirenjohjen!

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

About The Author