Basha: bashkëbisedim live në Facebook në ora 18.00

Lulzim Basha ka njoftuar se në orën 18:00 do të mbajë një bashkëbisedim live në profilin e tij zyrtar në Facebook.

Në kuadër të fushatës së tij të takimeve ‘Po të Dëgjoj’ Basha thtoë se pret që të çdo qytetar të ndajë me të pyetjet dhe shqetësimet që kanë.burg

Postimi i Bashës:

Sot, në orën 18:00, ju ftoj në një bashkëbisedim live në Facebook.

Ju mirëpres të ndani me mua
çdo pyetje dhe shqetësim që keni!
#PotëDëgjoj

Image

© SYRI.net

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments