VIDEO/ SHKODËR: SHEMBET NDËRTESA, MYFTINIA MERR PRONËN

0

Te dashur miq, shikojeni videon e manipuluar.
Beteja 15- vjecare , lindi Hoxha Sytari ne Shkoder

Injoranca ka treguar qe ben seks me “zotin” , duke dhunuar te qarat e femijeve, pastaj blejne “miqte” dhe mendojne se sundojne “friken”
Helmi njerezore eshte fundi i zemerimit por qetesia eshte cmimi i drejtesise!!!

Jemi te vendosur per te kthyer serish ne vemendjen tuaj tre motive kryesore si e drejte e familjes Gokovi ;
1. Toke e blere

2. Ndertese e hipotekuar

3. Vendime gjykatash te fituara ,me urdher ekzekutimi.
Minimalisht mbi keto fakte serioze dhe te mirqena per ligjin shqiptare, nuk duhej hapur asnje proces tjeter ligjor-citon per Sprint.al nje nga te afermet e familjes Gokove dhe pikerisht, Denisa.

Jemi akoma ne proces gjyqesor dhe pse skemi arsye, se prona jone eshte e vertetuar ne hipoteke qe nuk eshte prone e tyre fare, por dhe sikur te jete ka shpronesim. Kjo eshte Vjedhje haptaz-shprehet, Denisa!

Por te gjitha keto nuk e kane ndaluar prishjen e nderteses.

Duhet thene se kjo ndertese ka qene ne proces gjyqesor disa here, por ne fund ka mbizoteruar forca e pushtetit dhe njerezve te lidhur me te, karshi ligjit.

Per me teper ndiqni videon:

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

About The Author