Turqia nuk gjen qetësi/ Tjetër tërmet i fortë…

0

Tjeter termet me shkalle 5.1 rihter, ka rane pak minuta me pare ne Turqi. Epiqendra ka qene 12 km larg Izmirit. Akoma nuk raportohet per deme, por eshte heret dhe per kete.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

About The Author