Spiropali bëhet nënë për herë të dytë!

0

Ministrja, Elisa Spiropali është bërë nënë për herë të dytë. Me anë të një postimi në rrjete sociale, Elisa Spiropali ka ndarë foton e ëmbël përkrah vajzës dhe djalit, bashkë me emrin e veçantë që ka zgjedhur për të birin.

“Kren,”- shkruan ministrja Spiropali, shoqëruar me një emoji zemre, krahas fotos së publikuar.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

About The Author