Masakër në spital/ Gjashtë të vdekur, dhe dy të plagosur…

0

Të paktën gjashte të vdekur, dhe dy të plagosur dhe një qytet nën ankth.

Ky është bilanci i të shtënave gjatë mëngjesit të sotëm në një spital në qytetin e stravas në Çeki.

Mediat lokale raportojnë se një person  ka hapur zjarr në rrethana ende të paqarta në spitalin e qytetit duke u arratisur pasi shkaktoi një masakër të vërtetë.

Policia ka publikuar një foto të personit të dyshuar.

Policia është vënë në ndjekje të tij, ndërsa i ka kërkuar banorëve që të qendrojnë brenda.

Raportohet gjithashtu se dy të plagosurit janë në gjendje të rënde.

Image
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

About The Author