Shkarkohet gjyqtari që konfirmoi Valbona Sakon si kryebashkiaken e re të Durrësit.

Aktualitet

Shkarkohet gjyqtari në Gjykatën e Apelit të Durrësit Arjan Balliu.

Mësohet se Komisioni i Pavarur i Kualifikimit e ka shkarkuar nga detyra, pasi nuk kishte burime të ligjshme për të justifikuar pasurinë.

Kujtojmë se Balliu shfuqizoi vendimin e gjyqtares Mimoza Margjeka dhe konfirmoi Valbona Sakon si kryebashkiaken e re të Durrësit.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?