Pavarësisht moshës, ajo duket perfekte me linjat e saj trupore. FOTO

Moderatorja e njohur e programit ‘RTSH Sport’ Hygerta Sako pak muaj më parë mbushi 42 vjeç.

Por pavarësisht moshës, ajo duket perfekte me linjat e saj trupore.

 E ftuar mbrëmjen e djeshme në ‘Glamour Zone’, Hygerta zbuloi se në ndihmë i ka ardhur dieta sipas grupit të gjakut.

Moderatorja tregoi se prej dy vitesh kjo dietë e ka ndihmuar të humb edhe kilogramët e padëshiruar.

‘Kisha dëgjuar për ditën e grupit të gjakut dhe e kisha vënë re që ushqime të caktuara i tresja shumë mirë dhe nuk vendosja peshë. U mundova të konsumoj vetëm ato ushqime që sipas dietës unë i tres mjaft mirë. Zëvendësova bukën me bukë integrale. Unë ushqehem mjaftueshëm, por me ushqime që nuk më vënë dhjam. Kam dy vjet që e mbaj në të njëjtin stad’, tha Hygerta.

Kujtojmë që kohët e fundit, Saka ka qenë në qendër të mediave rozë për shkak se ka pranuar se është e dashuruar.

Capture-91.png
hygerta-1.png

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments