Unaza e Re/ Klevis Balliu: Sot në darkë do shihni prova dhe dokumenta

Ish-deputeti i PD-së Klevis Balliu ka bërë një paralajmërim të fortë nga Prokuroria e Tiranës ku ishte thërritur për akuzat e ngritura ndaj tij.

Teksa po fliste për projektin e Unazës së Madhe, Balliu tha se sot në darkë do të publikojë prova dhe dokumenta që sipas tij faktojnë se kush janë hajdutat e pronave.

“Sot në darkë do të shihni disa prova dhe dokumenta se kush janë hajdutët e pronave në Shqipëri. Sot në darkë, shumë shprejt do i shihni. Do jua tregoj unë”, tha Balliu para gazetarëve pa preferuar të japë shumë detaje.

0 0 vote
Article Rating
Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments