Erion Braçe i përfshirë në atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoji

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e qytetarit dixhital në lidhje me atentatin ndaj prokurorit, Arjan Ndoji.  Sipas pretendimeve të qytetarit dixhital, në atentatin e prokurorit dyshohet të jetë përfshire zëvendëskryeministri Erion Braçe.

Postimi i Berishës:

Braçe i pluhurit me Kokoneshin e tij trafikant akuzohen te implikuar ne atentatin e Shkozetit!

Lexoni denoncimin e qytetares dixhitale! sbPershendetje doktor jam nje qytetare nga lushnja desha te beja nje denoncim per sa i perket atentatit te prokurorit arjan ndoj.para disa dites nje lokal ketu ne zone eshte pare kryetari fredi kokoneshi me nje person ishte rreth 25 vjec djal i ri bjond dhe i therriste gest te linte pershtypjen si orges bilbili dhe me mbrapa ka ardhur zv.kryemistri brace.ne bisede e siper z.kokoneshi ka thene e duam ta shikojme te katandisur ate prokuror u be ai te dali kunder nesh.te lutem jam familjare dhe dua te jem anonine se skam ndermend te kem fatin e shume njerzve te vrare ketu.

0 0 vote
Article Rating
Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments