Hajdari merret në mbrojtje nga Ruçi/ Gardist personal

Kryetarja e grupit parlamentar demokrat në parlament Rudina Hajdari është marrë në mbrojtje pas denoncimit të saj në Kuvend para 3 ditësh se është kërcënuar me jetë.

Mësohet se Garda e Republikës ka marrë në mbrojtje bashkëkryetaren e Komisionit të Reformës Zgjedhore. Ajo do të shoqërohet nga një gardist.

Përpara deputetëve, Hajdari deklaroi se është kërcënuar dhe në zyrën e saj.

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments