Ingrid Gjoni: Nuk vesh gjë fare se i kam bezdi.

Këngëtarja shqiptare Ingrid Gjoni ka qënë e ftuar sot tek emisonin “Why not” ku edhe ka folur për jetën e saj.

Në lojën me 5 sekonda, Ingridi ka qënë përballë aktorit Herion Mustafaraj, ku edhe ka treguar hapur detaje intime.

Pyetje: Thuaj tri gjëra që mban veshur poshtë rrobave?

Ingrid Gjoni: Nuk vesh gjë fare se i kam bezdi.

Herioni: Ç’kam hequr unë gjatë provave!

Aktori dhe këngëtarja kanë qënë partnerë kërcimi në spektaklin “Dance with me” disa vite më parë.

Image
Image
0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments