“Ke lënë nam, b***a sa gjysma Amerikës”, Rashel Kolaneci ndez rrjetin, në masë

Rashel Kolanci njihet nga të gjithë për format e saj trupore dhe asnjëherë nuk heziton t’i ekzpozojë ato.

Nuk janë të pakta dhe postimet që ajo bën në rrjetet sociale. Në një foto të publikuar në ‘Instagram’, ajo shfaqet teksa po ngjit shkallët. Në sy bien të pasmet e saj, për të cilat nuk ka marrë vetëm komente positive.  

Një komentues i ka shkruar: “Booo sa rendë te kjo foto, hiqe rasho se le nom tka dal b***a sa gjysma Amerikës”.  Nga vetë Rashel Kolaneci nuk ka asnjë koment për këtë ‘këshillë’ të komentuesit.

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments