Angli, gjenden 39 persona të vdekur në një kamion

0

39 persona janë gjetur të vdekur brenda kontenierit të një kamioni në Essex. Kamioni ishte nisur nga Bullgaria dhe hyri në Holyhead, Wales, të shtunën.

BBC njoftoi se oficerët e Policisë njoftuan ambulancën pak para orës 1:40 a.m pasi i zbuluan ato në parkun industrial Waterglade në Eastern Avenues, Grays.

Ata nisën hetimin për vrasje, pasi të 39 personat u shpallën të vdekur në vendin e ngjarjes.

Policia po punon për identifikimin e tyre, ndër të cilët njeri është adoleshent,.

Shoferi i kamionit, një 25 vjeçar nga Irlanda e Veriut,  u arrestua si i dyshuar për vrasjeTotal 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

About The Author