Banorët e Unazës së Re sulmojnë policinë dhe tentojnë të shqyejnë derën e policisë

0

Është tensionuar situata te Drejtoria e Policisë së Tiranës, ku kanë mbërritur banorët e Unazës së Re.

Banorët janë grumbulluar në protestë para drejtorisë dhe kanë sulmuar policët, të cilëtr nuk I kanë lejuar të futen brenda ambienteve.

Protetstuesit janë të shoqëruar nga ish-deputeti i opozitës Klevis Balliu.

zsdgfhjkl.png
sdvgfbhj.png

LIVE – Banorët e Unazës së Re tek Drejtoria e Policisë pas arrestimit të disa përfaqësuesve të tyre.

Posted by Partia Demokratike e Shqipërisë on Thursday, October 10, 2019
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

About The Author