4 të vdekur nga një aksident i rëndë në Papër-Elbasan

Më datë 23.09.2019, në aksin rrugor Elbasan- Papër, ka ndodhur një aksident rrugor ku janë përplasur  tre automjete,  mjeti me drejtues shtetasin G.K, mjeti me drejtues shtetasin O.Sh dhe mjeti me drejtues  shtetasin E.R.

Për pasojë katër shtetas kanë humbur jetën të cilët ishin pasagjerë në  mjetin që drejtohej nga shtetasi G.K,  kanë humbur jetën. Ndërsa  dy  të tjerë janë jashtë  rrezikut  për jetën të cilët janë transportuar për ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor  ka shkuar në vendngjarje dhe po kryen veprimet për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Image
Image
0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments