Apel për ndihmë në fshatin Vlashë të Lurës! Po digjen shtepi, kulla dhe hektarë tokë(VIDEO)

0

Apel per ndihme ne fshatin Vlashe te Lures! (VIDEO)
Po digjen shtepi, kulla dhe hektare toke, ndersa qeveria nuk ka bere asgje. Rrezikohen jete njerezish, pasi zjarri po perparon edhe me tej. Thirrje emergjencave shqiptare, Ministrise se Mbrojtjes dhe instancave te tjera te qeverise, te marin masat dhe te parandalojne kete ngjarje qe ka gjasa te kthehet ne katastrofe.
Edhe qytetaret te kontribuojne me aq sa te munden, ne ndihme te atyre qe sot jane te rrezikuar nga flaket e zjarrit.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

About The Author