Partia Socialiste ka caktuar dy koordinatorë të rinj për rajonin e Veriut

Pasi caktoi koordinatorët për rajonin e Veriut, Partia Socialiste ka ngritur dy komisione.

Një komision qytetar do të jetë i përbërë nga 13 anëtarë, ndërsa komisioni i PS do të jetë i përbërë nga katër anëtarë: Musa Ulqini, Arben Pëllumbi, Senida Mesi dhe Luan Harusha.

Këo dy komisione do të ndjekin proccesin zgjedhor në Shkodër dhe janë ngritur në mungesë të një koordinatori të PS në Shkodër.

0 0 vote
Article Rating
Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments