Hajdari nuk la njeri të sorosit pa takuar.

Aktualitet

Ish-ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Aleksandër Arvizu duket se i ka sytë nga Shqipëria dhe sado larg të rrijë rrugët e çojnë drejt vendit tonë.

Këtë gjë na e ka vërtetuar së fundmi deputetja Rudina Hajdari, e cila ka publikuar një foto në Instagram, ku shihet në shoqërinë e ish-ambasadorit.

Hajdari bën të ditur se me Arvizun është takuar gjatë një vizite në Washington.

Nuk dihet se çfarë kanë diskutuar me njëri-tjetrin deputetja dhe ish-ambasadori amerikan, por me siguri nuk kanë lënë pa cekur krizën e thellë politike.

“Kënaqësi që u takova me ish Ambasadorin Amerikan, Alexander Arvizu, gjatë vizitës time në Ëashington D.C.”, shkruan ndërkohë krahas fotos Hajdari.

tjhgklj.jpg
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?