Sherr dhe kafshëri në plazhin e Shëngjinit. VIDEO

Aktualitet

Një sherr ka ndodhur ditën e djeshme në plazhin e Shëngjinit.

Mësohet se një grup djemsh të rinj janë zënë me disa pushues kosovarë për asrye ende të paqarta.

Në një video të shpërndarë në rrjetet sociale shihet që punonjësit e policisë kanë tentuar t’i ndajnë por pavarësisht përpjekjeve sherri nuk është mundur të shuhet edhe për disa minuta.

Më pas vihet re që një punonjës i policisë ka shoqëruar një prej djemve të përfshirë në konflikt.

Kjo nuk është hera e parë që pushuesit zihen mes tyre në plazh, madje disa ditë më parë në Jalë sherri degjeneroi në përdorimin e armës.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?