Meta njofton konferencë urgjente në Presidencë në orën…

Aktualitet

Pas deklaratës së dhënë për mediat nga ana e këshilltarit të tij, Bahri Shaqiri i cili i kërkoi ministrave dhe kryeministrit që të marrin masa për tërmetin e paralajmëruar nga Greqia, presidenti Ilir Meta njofton se në orën 14:15 do të dalë në një konferencë për shtyp.

“Presidenti i Republikes se Shqiperise, SH.T.Z Ilir META konference ne 14:15 ne Institucionin e Presidences”, njofton presidenca.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?