Zjarr i madh në Roskovec

0

Sipas informacioneve nga terreni flakët kanë përfshirë rreth 2 kilometra hapësirë tokësore.

Ndërkohë që mësohet se flakët janë duke rrezikuar disa sera apo dhe banesa rreth hapësirës së flakëve.

Forcat  zjarrfikëse dhe policia në vendngjarje për të neutralizuar flakët ku për shkak të erës përhapen në këtë territor.

Image
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

About The Author