Pushtohet nga policia Bashkia e Devollit/ Kryebashkiaku hyn si hajdut që pa gdhirë bashke me FNSH

Aktualitet

Forca të shumta policie kanë rrethuar godinën e bashkisë dhe kanë pushtuar zyrat e saj.

Per kete veprim te paprecedente, ka reaguar edhe ish deputeti i PD Hasa.

Ja postimi i tij në facebook:

Paligjshmëria e vazhdon dhe sot në Bashkinë e Devollit.

Qytetarët janë të vendosur dhe të bashkuar në krah të Bledion Nallbatit kryetarit legjitim të bashkise.

Nderkohë edirama i devollit ka hyrë si hajdut dhe është izoluar që pa gdhirë brenda bashke me forcat e FNSH.

Image
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?