Raimonda Bulku përgënjeshtron Edi Ramën

Aktorja e njohur shqiptare Raimonda Bulku ka përgënjeshtruar Edi Ramën.

Me një postim në Instagram, Bulku shprehet se është kundër shembjes së Teatrit Kombëtar.

Unë jam për një Teatër të ri dhe i qëndroj deklaratave të mia, por jo në dhunim të ligjeve, kolegëve, miqve e shokëve të mi.

Respekto traditën.

Ruaj Historinë.

Ndërto teatër të ri, jo duke shkulur të vjetrin.

Jam larg dhe më vjen keq që mungoj të jem mes kolegësh në teatër …!!!! Në krahët e mi mbaj mbesën time që më mrekullon dhe dëshiroj që të bëhet aktore teatri….!!!’, shkruan ndër të tjera aktorja e njohur Raimonda Bulku.

Image

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments