Shkojnë për të prishur objektin, banorët godasin me gur policinë

IKMT ka mbërritur në Ksamil për të prishur një objekt që funksionon si lokal por që  ka ndeshur në rezistencën e ashpër të banorëve.

Ata kanë goditur mjetet të cilat kishin mbërritutr për të ekzekutuar urdhërin e prishjes së këtyre objekteve si dhe punonjësit e IKMT-së.

Mësohet se banorët janë përplasur me punonjësit e IKMT-së pas shembjes së objektit në fjalë nga ana e këtyre të fundit.

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments