“Sura” me pushime në Shqipëri. Ja ku po pushon.

Aktorja turke, Farah Zeynep Abdullah, ka hyrë krejt rastësisht në botën e serialeve, ku fama që mori qe e menjëhershme.

Me familjen e saj u nisën për t’u vendosur në Londër, e gjatë pushimeve të aktores në Turqi, nisi edhe rrugëtimi në art.

Por, papritur e papandehur, një aktore mjaft e njohur turke e cila ka bërë për vete shumë shqiptarë, mbërriti në Shqipëri për të kaluar disa ditë pushimi në brigjet e jugut.

 “IconStyle” ka zbuluar se aktorja Farah Zeynep Abdullah, protagoniste e serialit “Kurti dhe Sura” po pushon në Ksamil, Sarandë, ku ka publikuar edhe një story në Instagram.  

Image
0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments