Kreshnik Çollaku/ Mbështetën Ramën, për të ndarë Kosovën.

Aktualitet

Se cfare po ndodh ne Ballkan e me shqiptaret…,kupton me shume nga telefonata e Zaevit me disa komediane rus…,se sa nga gjithe deklaratat e ambasadoreve dhe euroburokrateve qe shkojne vijne e rrine ne Tirane. Telefonata e Zavit eshte shpjegues i mire per qendrimet e “cuditshme” te shume diplomateve ne Tirane,ne krah te qeverise Rama.

Thene troc,pa rrezimin e Rames ne Tirane…nuk rrezohet “rreziku i Ndarjes se Kosoves” !!!

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?