Rama shkarkon nga detyra kryetarin e Bashkisë së Vaut të Dejës, Zef Hila.

0

Kryeministri Edi Rama ka shkarkuar nga detyra kryetarin e Bashkisë së Vaut të Dejës, Zef Hilën.

Kryeministri ka theksuar se përveç shkarkimit, Hila do të ndiqet edhe penalisht.

“Zef Hila, haxhiqamilisti i Vaut të Dejës, jo vetëm u shkarkua po do të ndiqet penalisht, për aktin barbar të djegies së shkollës dhe djegies së materialeve zgjedhore! Kush do ta ndjekë shembullin e tij, do të ketë të njëjtin fat dhe do të përballet me drejtësinë?”, shkruan Rama.

11111.jpg
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

About The Author