Magjike/ 17 vjeçari është konsideruar hero pasi kapi në ajër një vajzë të vogël teksa ra nga dritarja. VIDEO

0

Algjeriani Feudi Zabaat, 17 vjec është konsideruar hero pasi kapi në ajër një vajzë të vogël dy vjeçare.

Vogëlushja siriane Doha Muhammed u hodh nga një dritare e hapur në katin e dytë të një ndërtese ndërsa nëna e saj ishte duke gatuar.

Fatmirësisht, Zabaat e pa atë nga rruga dhe ishte i aftë ta kapte dhe ta ulte pa asnjë lëndim.

Incidenti ndodhi në Stamboll, Turqi.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

About The Author