13 Tetori, reagon Rama/ 30 QERSHORI ESHTE E VETMJA DATE ZGJEDHJESH.

I menjëhershëm ka qenë reagimi  i Edi Ramës.

Ai thotë se zgjedhjet janë në 30 qershor.

Reagimi i plotë i Edi Ramës:

A ju thashë prisni çmendurinë e dytë? Tani thjesht mëshirojeni!

Data e nxjerrë nga filxhani i revolucionit imagjinar është një

NULLUM ABSOLUTUM

Dhe QUOD NULLUM EST NULLUM PRODUCIT EFFECTUM????

30 QERSHORI ESHTE E VETMJA DATE ZGJEDHJESH.

Image
0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments