BUSHATI/ VELIAJ PËR KRYEMINISTËR, TOP CHANNEL ZHDUK ME URGJENCË LAJMIN

Deputeti i PS, ndër të parët që projekton hapur Erion Veliajn si kryeministër.

Është fjala për Ervin Bushatin, i cili ka deklaruar mbrëmë në ‘Top Talk’ në Top Channel se qytetarët kanë nevojë për një kryepunëtor si Veliaj i cili nesër siç u shpreh ai, do jetë kryeministër.

“Demokracia është që qytetarët të kenë një kryeshërbyes që është kryetari i bashkisë, kryepunëtori dhe nesër kryeministër”, u shpreh Bushati.

Top Channel e bëri lajm një deklaratë të tillë por më pas e zhduku sa hap e mbyll sytë.

Nëse klikon mbi linkun dhe videon e Top Channel rezulton se ajo është fshirë, për motive që ende s’i dimë.

Screenshot_2.jpg
Screenshot_3.jpg

Video e fshirë:

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments