Basha takon Ambasadorin e Britanisë së Madhe në Tiranë, Duncan Norman

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Tiranë, Duncan Norman, ka zhvilluar paraditen e sotme një takim me kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

Takimi mes dy zyrtarëve të lartë ka nisur në orën 11:00 dhe është mbajtur në selinë e PD.

Ky takim vjen vetëm një ditë para protestës së opozitës, që është njoftuar të mbahet ditën e nesërme kundër qeverisë së Edi Ramës.