Shpërthjenë në lot/ Grupi i parodistëve të Vlorës, s’do jetë kurrë më i njëjti pa të. FOTO

Aktualitet

Foto të dhimbshme nga Vlora aty ku do i jepet sot lamtumira e fundit Muhamet Likos, një prej parodistëve që u nda nga jeta krejt papritur dje në moshën 65-vjeçare.

Fotot tregojnë lotët e dhimbjes në sytë e kolegëve teksa po zhvillojnë homazhe në teatrin ” Petro Marko”, shkruan newsbomb.al.

Muhamet Liko humbi jetën papritur pas një ataku kardiak në Itali ku kishte shkuar për një kontroll shëndetësor rutinë. Katër paraodistët Afrim Agalliu, Agron Hamo, Mane Lumani dhe Muhamet Lika u shfaqën së bashku për herë të fundit vetëm disa ditë më parë në skenën e teatrit në Vlorë. Grupi i parodistëve të Vlorës, s’do jetë kurrë më i njëjti pa të…

61878371_459933808169856_1310879020090392576_n.jpg
61910050_2193515324018863_2993840136594128896_n.jpg
4.jpg
55.jpg
66.jpg
77.jpg
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?