KAPET ‘MAT’ DUKE BERË SEKS ME TË DASHURIN NGA KAMERAT E SIGURISË

Aktualitet

Rosie Broën punon si kujdestare qensh, një punë që paguhet shumë mirë në Angli pasi ajo përfiton deri në 70 paund në ditë.

Një çift në California e kishtë punësuar atë për 4 ditë që të kujdesej për qentë e tyre dhe ajo do të përfitonte 315 paund.

Por kur pronari i shtëpisë hapi kamerat e sigurisë pa dicka që nuk mund ta besonte. Vajza 24-vjeçare jo vetëm nuk i nxirrte qentë për 30 minuta siç ishtë ishte rënë dakord por gjithashtu kishte thirur të dashurin në shtëpinë e tyre.

Madje në pamje, ajo duket ndersa është pa rroba në divan dhe i kërkon të dashurit të bëjnë seks.

Pronari i nervozuar i dorëzoi pamjet të televizioni amerikan ABC7 dhe lajmi i saj u bë direkt viral.

Kështu Rosie Broën humbi statusin e saj dhe me siguri nuk ndihet komode me këto pamje të hedhura në internet…

60594140_399479597308032_2743014604853477376_n.png
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?