Dekomunistizimi i pari pastaj me platformën politike për të përndjekurit politikë

Në prag te konventes se te perndjekurve politike qe do te mbahet se shpejti, ish kandidati nga lista e PD-se, Indrit Hoxha, i cili u terhoq nga mandati brenda salles se kuvendit, nepermjet nje statusi te tij ne rrjetet sociale, ka bere publike platformen e tij, te cilin shprehet se do t’ja beje publike PD.

Ja se cfare shkruan Indrit Hoxha:

Dekomunistizimi i pari pastaj me platformen politike per te perndjekurit politikë dhe trashgimtaret e tyre te cilen do ja propozoj Partise Demokratike si alternative qeverisese ne zgjedhjet e parakoshme,Takohemi ne konventen kombetare te perndjekurve politike ne Tirane.

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments