“Kërcënohet” sërish ambasadori Borchardt

“Kërcënimi” që i është bërë ambasadorit të OSBE-së në Tiranë, Benrd Borchardt, ka shkaktuar mjaft reagime në skenën e politikës dhe jo vetëm.

Por në rrjetet sociale vijon ironia për këtë ngjarje. Genc Sejko ka ironizuar me anë të një postimi në “Facebook”, duke thënë se ambasadori Borchardt është kërcënuar për herë të dytë.

“Sot në mëngjes, një i ri i është afruar dhe i ka thënë “mirëmëngjes”,- vijon Sejko në postimin e tij.