METALLICA PERFORMOJNË NË SHI, KITARISTI RRËSHKET DHE RRËZOHET NË SKENË. VIDEO

0

Një incident i ka ndodhur kitaristit Metallica Kirk Hammett gjatë një shfaqje në shi në San Siro-s në Milano.

Kitaristi rrëshqiti dhe u rrëzua në skenë sapo kishte përfunduar solon e tij, kur këmba e tij e djathtë fluturoi nga pjesa e përparme e pedalit duke rrëshqitur dhe u rrëzuar me kurriz.

Ai u ul për disa sekonda, një buzëqeshje në fytyrë dhe duart e tij përsëri në kitarrë.

Hammett më vonë postoi pamjet e rrëzimit, duke shkruar në Instagram: Ummm-unë i rrëzuar në pedalen time të lagur. Binte aq shumë shi, sa ndjeva sikur isha duke luajtur kitarën në dush.

Ai shtoi hashtag-un #slipperyëhenëet, (rrëzim në lagështirë)

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

About The Author