Vuçiç refuzon foto me Pahorin, Kitarovicin dhe Metën, zgjedh Ramën dhe Thaçin.

Gjatë samitit të sotshëm të Brdo – Brijunit ku ishte i ftuar edhe Presidenti Serb u vu re sjellja e tij gjatë pritjes që ju bë pjesmarrësve.

Vucic refuzoi Pahorin, Kitarovicin dhe Metën dhe nuk u ndal që të bente një foto të përbashkët me ta.

Siç duket në mendje ka patur një foto me Hashimin, Edin dhe Mogherinin me të cilët duket se i shkon edhe muhabeti.

Image
Fotografia e Skerdjan Dhuli
Fotografia e Mira Jegeni
0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments