Rrihet në sy të mesuesve drejtoresha e shkollës në Lundër.

Personi që ka goditur drejtoreshën e shkollës sipas qytetarit është Bardhi Xixi, i cili është aktiv si kontigjent kriminal i PS-së në zgjedhje.

Sipas qytetarit drejtoresha e shkollës Lundër është rrahur barbarisht dhe ngjarja është mbajtur e fshehur.

Denoncimi është bërë publik nga ish-kryeministri Berisha.

‘Rrihet shtazerisht drejtoresha e shkolles nga i forti i PS!

Narkopolicia dhe narkozyrtaret manipulojne ngjarjen!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb pershendetje doktor . dje eshte rraf drejtoresha e shkolles 9 vjecare lunder nga bardh xixi qe eshte njoni nga te fortet qe ma PS mrapa sa here qe vijne zgjedhjet .

Asi tv a gazete nuk e ka dhene kte ngjarje plus qe mora vesh qe policia prej nderhyrjes se njerzeve te partise socialiste qe jane ne zonen e lunders po e manipulo ngjarjen me argumentin qe ska deshmitar se nuk merren per baze deshmite e fmive kur me te vertet e ka qellu ne sy te msusve tjere e fmive qe jane terrorizu nga ngjarja”

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments