DËRGOHET I VDEKUR NË SPITAL I BURGOSURI (EMRI)

Aktualitet

Një 40-vjeçar nga burgu i Fierit është dërguar në spital i vdekur.

Mësohet se trupi i 40-vjeçarit ka mbërritur në spital pa shenja jete. Viktima është Dritan Zeqiri dhe është dërguar në morgun e qytetit.

Ende nuk dihen shkaqet e vdekjes së 40-vjeçarit, ndërsa kanë nisur hetimet dhe pritet të dalin rezultatet e ekspertizës mjeko-ligjore.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?