E fundit/ Efektivët e policisë përplasen me ish deputetët e PD dhe LSI. VIDEO

0


Eshtë tensionuar situata te Bregu i Lumit ku efektivët janë përplasur me banorët si dhe ish-deputetët e opozitës. Në foto shihet qarte nje efektiv policie qe ka zene per gryke ish deputetin e PD, Balliu.

Efektivët e policisë të cilët ndodhet atje nuk lejuan banorët dhe ish deputetët të kalojnë perimetrin në zonën ku po prishen shtëpitë për zgjerimin e Bulevardit të Ri.

Projekti parashikon shembjen e 38 shtëpive te Bregu i Lumit por ashtu sikurse edhe te Petro Nini dhe te Astiri, efektivët kanë hasur në rezistencën e banorëve që jetojnë në këto shtëpi.

58375291_857952917871740_1459068856524865536_n.jpg

M

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

About The Author