Video/ Vlogeri Chris Monroe puth motrën në-buzë për…

në rrjet po qarkullon një video ku vlogeri Chris Monroe, i njohur si “Prank Invasion”, ka puthur në buzë motrën e tij, Kaitlyn, në një video të publikuar në kanalin e tij në Youtube.

Monroe nuk ishte aktiv për 3 muaj në kanalin e tij në Youtube dhe i premtoi fansave se do të rikthehej me një super sfidë, që ka rezultuar puthja e motrës së tij.

Ata kanë zhvilluar një lojë, në të cilën nëse Kaitlyn humbte, duhet të puthte Chris-in para kamerës.

Puthja e të rinjve ka sjellë reagime jo të mira nga ndjekësit, të cilët nuk e kanë konsideruar aspak të këndshëm veprimin e Monroe-s.

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments