Komentuesit masakrojnë deputetin Ralf Gjoni

Aktualitet

Ralf Gjoni, pati dy qëndrime të ndryshme brenda pak muajsh lidhur me djegien e mandateve.

Në janar Gjoni tha gjatë një debati televiziv se: “Po të isha deputet edhe në Partinë Demokratike edhe në LSI do i kisha djegur mandatet dhe do bllokoja parlamentin”

Por çfarë ndodhi në fundin e muajit mars kur PD dhe LSI dogjën mandatet, dhe Ralf Gjoni u kacavjerr si ligustër  dhe në kundërshtim me atë që tha po vetë, pranoi të merrte mandatin në një kohë kolegët e tij opozitarë dogjën mandatet.

Gjoni nuk jep një shjegim por komentuesit nuk harrojnë kollaj.

Ata e kanë masakruar në një postim të tij duke e etiketuar edhe si “b…lëpirës”, ‘servil”, ‘pa shtyllë kurrizore’ apo e shite “b…për dy lekë’

Image
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?