E fundit/ Tahiri përfundon në gjyq, akuza për trafik droge

0

Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur nisjen e gjykimit për çështjen Tahiri duke i hapur dritën jeshile prokurorisë për hetimin ndaj tij.

Tahiri kishte kërkuar gjykim të shkurtuar, ndërsa Prokuroria paraqiti sot prova të shumta kundrejt tij.

Saimir Tahiri akuzohet për bashkëpunim me organizatat kriminale në kultivimin dhe trafikimin e lëndëve narkotike. 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

About The Author

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of