E fundit/ Tahiri përfundon në gjyq, akuza për trafik droge

Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur nisjen e gjykimit për çështjen Tahiri duke i hapur dritën jeshile prokurorisë për hetimin ndaj tij.

Tahiri kishte kërkuar gjykim të shkurtuar, ndërsa Prokuroria paraqiti sot prova të shumta kundrejt tij.

Saimir Tahiri akuzohet për bashkëpunim me organizatat kriminale në kultivimin dhe trafikimin e lëndëve narkotike. 

No Comments on "E fundit/ Tahiri përfundon në gjyq, akuza për trafik droge"

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *