DAKO: UNË KAM QENË ME 5-A POR JAM BËRË KRYETAR BASHKIE. (VIDEO)

Aktualitet

Ditën e djeshme kryetari i bashkisë së Durrësit Vangjush Dako dhe ministri Sandër Lleshaj kanë zhvilluar një takim me studentët e qytetit bregdetar.

Dako ka marrë shembullin e tij duke u thënë studentëve se ai ka qenë me 5-a por kjo nuk e ka penguar të bëhet kryetar bashkie e biznesmen i suksesshëm.

‘Ministri (Lleshaj) tha kam qenë student me 10-a, unë nuk kam qenë me dhjeta, kam qenë me 5-a. Por jam bërë kryetar bashkie biznesmen i suksesshëm ‘, u thotë Dako studentëve të cilët nuk mbajnë dot të qeshur ironike nga kjo deklatatë e tij.

Ndiqni videon

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?