ALARM PËR BOMBË NË BRUKSEL

0

Në një ndertesë afër zyrave të Bashkimit Europian është dhënë një alarm për bombë dhe 40 persona janë evakuuar nga zona e rrezikut.

Ndërtesa i përket bllokut të zyrave të Bashkimit Europian në qytet.

Sipas medieve, policët ndodhen tashmë në vendngjarje dhe qentë e policisë janë duke kërkuar për bombën. Alarmi erdhi para një ore kur një person anonim mori në polici dhe kërcënoi me vendosjen e një bombe te ndertesa.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

About The Author