Reuters, Euronews, Washington Post, VOA, ZDF, transmetojnë Live protestën.

Protesta madhështore e shqiptarëve ka marrë vëmendjen mediave më të mëdha në botë.

Agjencia Reuters, televizioni Euronews, Zëri i Amerikës, Dojçe Velle, ZDF, Washington Post dhe dhjetëra media të tjera janë duke transmetuar live protestën madhështore.

Ata raportojnë se mijëra shqiptarë kërkojnë dorëheqjen e Edi Ramës.

© SYRI.net