Reuters, Euronews, Washington Post, VOA, ZDF, transmetojnë Live protestën.

Protesta madhështore e shqiptarëve ka marrë vëmendjen mediave më të mëdha në botë.

Agjencia Reuters, televizioni Euronews, Zëri i Amerikës, Dojçe Velle, ZDF, Washington Post dhe dhjetëra media të tjera janë duke transmetuar live protestën madhështore.

Ata raportojnë se mijëra shqiptarë kërkojnë dorëheqjen e Edi Ramës.

© SYRI.net

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments