VRAU BURRIN SE NUK I PËLQENTE SEKSI

Dënuohet me 30 vite burg gruaja që vrau vitin e kaluar burrin, duke e goditur me armë gjatë seksit.

21-vjeçarja i tha gjykatës sot se ajo e vrau të dashurin e saj pasi ata po bënin seks të veshur si policë dhe kishin madje edhe një armë. Pasi gruaja nuk ishte e kënaqur nga burri i saj i kërkoi që të ndërronin pozicion por kur ai refuzoi ajo e ka qëlluar në kokë. Gruaja u akuzua gjithashtu se vodhi nga karta e kreditit e burrit 5000 dollarë pasi e vrau.

Gjykata në Washington të Amerikës nga hetimi në seancën gjyqësore vendosi ta denojë gruan me 30 vite burg.

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments