U martuan/ Dhe bëjnë të fortin me tatuazhe dhe muskuj pale.

Bota

Patrick Huber, një trajnjer bodybuilding i ka proprozuar të dashurit të tij Jimmy Sjodin, një atletist noti suedez, në një varke në Venezia.

Sipas fotove që çifti postoi në Facebook, Patcik i ka dhuruar Jimmy një unazë dhe i ka kërkuar që ai ta martohet me të. Jimmy e ka pranuar i lumtur dhe e ka puthur të dashurin e tij. Fotot e tyre në Instagram kanë sjell shumë reagime pasi disa i kanë uruar ndërsa disa të tjerë kanë reaguar ashpër ndaj ciftit homoseskual.

53800860_310542899655419_5065082518747742208_n.jpg
54423244_309054406479765_4069910670387183616_n.jpg

M

53690326_264445367803213_8963801071231172608_n.jpg
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?